Header Image

Burçin Göksu

Estetik ve Güzellik Danışmanı

Burçin Göksu 1984 yılında dünyaya geldi. 13 yaşında yağlı boya resimler yaparak başladığı sanat yolculuğuna bir yarışmadan kazandığı ödül sayesinde aldığı piyano ile devam etti. Müzik ve resim arasında geçen ilk gençlik yıllarında küçük kardeşinin yüzüne yaptığı sulu boya çizimler sonrasında makyaj ile tanıştı.

Makyajın kendisi için bir tutku olduğunu anlaması uzun sürmedi ve henüz lise dönemlerindeyken kendisini profesyonel hayatın içinde buldu.

Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra kendisi ve sanatı için en uygun yer olduğunu düşünerek İstanbul’a yerleşti. Dönemin gözde salonlarından birinde yeteneğini hızla kabul ettirdikten sonra birlikte çalıştığı ilk ünlü kişi Türkan Şoray olmuştur.

Devam eden süreçte medya dünyasından birçok isimle birlikte çalışmış, bu sırada güzellik ve estetik alanında kendisini geliştirmek için uzak yakın demeden her türlü eğitim ve etkinliklere katılmıştır. Michael Kors, Bobbi Brown gibi isimlerle görüşme fırsatı bulmuş ve kendi markasını yaratma yolundaki adımlarını çoktan atmaya başlamıştır.

Dört yıl kadar önce oluşturduğu BUGO markası ile halen Nişantaşı’nda kurumsal olarak kendi kliniğinde hem uygulama hem de danışmanlık olarak hizmet vermektedir.

Uygulama için kendisine gelen ve kendisini tanıyan herkes tarafından en çok bilinen ve takdir edilen özelliği; iş etiğidir. Aşk ile yaptığı sanatında hiçbir zaman ticari kaygı gütmeden, sadece gerçekten ihtiyacı olan kişilere hizmet vermektedir.

Bu sebepledir ki, rekabetin bu kadar yoğun olduğu bir sektörde yıllardır bulunmasına rağmen, hakkında herhangi bir mecrada olumsuz hiçbir yorum bulunmayan tek kişidir.

Gelecek dönem stratejisi olarak büyümeyi hedeflemekte ve BUGO markasına ulaşmak isteyen herkese kendisi ulaşmayı planlamaktadır.